Durys

Plastikinės durys, plieninės bei kitos vidaus durys skirtos namams, biurams ir įvairioms kitoms patalpoms

Mūsų parduodamos plastikinės vidaus durys ir metalinės vidaus durys yra tvirtos, patvarios dažnai eksploatacijai. Gamyboje naudojame tik kokybiškus durų profilius ir papildomas sudedamąsias durų dalis. Durys komplektuojamos su gaubiamosiomis-reguliuojamomis, standartinėmis ir metalinėmis staktomis. Durų apdailai taip pat naudojame kokybiškas medžiagas, todėl galime užtikrinti žymiai ilgesnį durų tarnavimo laiką.

Klientams galime pasiūlyti platų vidaus durų pasirinkimą: nuo pigiausių iki labai brangių. Modernaus dizaino durys, platus spalvų pasirinkimas bei komponavimo galimybės patenkins individualius Jūsų poreikius.

Plastikinės vidaus durys iš REHAU profilių

Vidaus durys iš REHAU profilių yra ypatingai stiprios, gerai sulaiko triukšmą. Durys nereikalauja specialios priežiūros ir yra lengvai valomos. Plastikinės durys iš REHAU profilių turi visus šiuolaikinių durų privalumus. REHAU durų sistemų privalumai matomi iš karto: modernus dizainas, lygus paviršius ir daug spalvų bei komponavimo variantų leidžia patenkinti išrankaus kliento skonį.

Plieninės vidaus patalpų durys ZK 

Šio tipo durys skirtos didelio intensyvumo patalpoms (durys puikiai tinka biurams, pramoniniams objektams, individualiems objektams, sanėliukams, rūsiams palėpėms). 40mm storio durų varčia gaminama iš cinkuotos ir gruntuotos plieninės skardos ir užpildoma korėtu kartono užpildu. Durų komplektą sudaro 2mm storio cinkuota plieninė stakta su sandarikliu, plieniniai lankstai ir patogi rankena.

Durys pasižymi puikia išvaizda, dideliu stabilumu, šilumos izoliacija, apsauga nuo triukšmo, dūmų ir įsilaužimų. Aukštos kokybės durų paviršius nėra jautrus šviesai, karščiui ir dėmėms.

Vidaus durys - katalogas

Turime labai platų vidaus durų pasirinkimą: nuo pigiausių iki labai brangių. Durys komplektuojamos su gaubiamosiomis-reguliuojamomis, standartinėmis ir metalinėmis staktomis.

Platus spalvų ir durų užpildų pasirinkimas

Vidaus durims galime pasiūlyti platų spalvų, modelių bei raštu pasirinkimą. Didelis apdailos spalvų pasirinkimas padės duris priderinti prie norimo interjero ir eksterjero sprendimo. Duris galime pagaminti aklinas arba su pageidaujamo dydžio stiklu.

Patarsime kokio tipo vidaus durys geriausiai tiks Jūsų būstui ar kitiems pastatams 

Mūsų klientams suteikiame išsamią informaciją apie plastikinių ar metalinių vidaus durų privalumus ir skirtumus. Jei nesate tikri ką pasirinkti, patarsime kokios durys geriausiai tiktų. Atsižvelgdami į Jūsų poreikius ir finansines galimybes surasime optimalų kainos ir kokybės santykį.

Užtikriname garantinį ir po garantinį lauko durų aptarnavimą

Vidaus durims suteikiame 5 metų garantiją. Garantiniu periodu įsipareigojame atlikti visus gaminių reguliavimo ir derinimo darbus. Pastebėjus, kad gaminys pažeistas, stringa atidaromos durys ar yra kitas techninis defektas, operatyviai išspręsime iškilusius gedimus. Turime specialius įrankius ir žinias, todėl net ir po garantiniu periodu siūlome kreiptis į mūsų specialistus dėl techninio aptarnavimo.

Suteiksime visą reikiamą informaciją, kokio tipo vidaus durys geriausiai tiks Jūsų būstui ar kitam pastatui.

Turite klaisimų? Norite sužinoti kaina?SIŲSKITE UŽKLAUSĄ arba paskambinkite mums: +370 (5) 2711774
Sprendimas: Infoluitai

© 2019 UAB “Skrema”. Ateities g. 10, LT-08303 Vilnius. Įmonės kodas: 124479236. PVM kodas: LT244792314