Garažo vartų pavaros

Greičiausiai niekam nepatinka lipti iš automobilio vėjuotu oru ar vidurį nakties tam, kad atidarytų garažą. Su „Hörmann“ garažo vartų pavara visada galėsite „laisvai pravažiuoti”, kadangi rankiniu siųstuvu galima greitai, patogiai ir saugiai atidaryti garažo ar kiemo vartus neišlipant iš automobilio. Hörmann siūlo naujovišką pavarų technologiją – patogus ir greitas SupraMatic, nebrangūs ProMatic.

Greičio ir patogumo derinys užkariaus Jūsų simpatijas. Jūsų segmentiniai garažo vartai atsidaro greitai ir Jūs galite įvažiuoti į savo garažą tiesiai iš gatvės. Garažo apšvietimą galite įjungti ir išjungti vienu savo rankinio siųstuvo mygtuku, o tokių patogių funkcijų, kaip papildomas atidarymo aukštis, pvz., norint išvėdinti garažą, Jūs jau nesugebėsite atsisakyti. Be to, pavaros gaubtas iš matinio aliuminio atrodo labai prabangiai.

 

Garažo vartų pavarose ProMatic – kaip ir visose Hörmann aukščiausios kokybės pavarose – įrengta patikrinta Hörmann technika. Taip garantuojamas patikimas veikimas už patrauklią kainą. Net ir garažuose be prijungtos elektros srovės, Jums nereikia atsisakyti komforto. Tai įmanoma naudojant ProMatic Akku. Jį lengva pernešti ir galima įkrauti per kelias valandas, ypač praktiška naudoantis pasirenkamu saulės kolektoriaus moduliu.

Kategorija / gaminysSupraMatic ESupraMatic PProMatic 
Ciklų per dieną / valandą25 / 1050 / 1012 / 5 
Pikinė jėga800 N1000 N750 N 
Atidarymo greitis maks.25 cm/s25 cm/s20 cm/s 
Vartų plotis maks.5500 mm6000 mm5000 mm 
Vartų plotas maks.13,75 m²15 m²11,25 m² 
Serijinė įranga
 • patogi vartų padėties užklausa
 • greitas durų atidarymas
 • papildomas atidarymo aukštis
 • atskirai įjungiamas halogeninis apšvietimas
 • atskirai įjungiamas LED apšvietimas*
 • lengvas programavimas
 • mechaninis pakėlimo saugiklis
 • radijo ryšio sistema „BiSecur“**
 • patogi vartų padėties užklausa
 • greitas durų atidarymas
 • papildomas atidarymo aukštis
 • atskirai įjungiamas halogeninis apšvietimas
 • atskirai įjungiamas LED apšvietimas *
 • lengvas programavimas
 • šviesinis barjeras
 • mechaninis pakėlimo saugiklis
 • radijo ryšio sistema „BiSecur“**
 • patogi vartų padėties užklausa
 • papildomas atidarymo aukštis
 • mechaninis pakėlimo saugiklis
 • radijo ryšio sistema „BiSecur“**
 

Dvikryptė radijo ryšio sistema „BiSecur“ – tai į ateitį orientuota technologija, skirta patogiai ir saugiai valdyti garažo bei įvažiavimo vartams, durų pavaroms, šviesai ir kt.
Šis „Hörmann“ sukurtas itin saugus „BiSecur“ užkodavimo metodas su stabiliu, netrikdomu veikimo nuotoliu užtikrina, kad pašaliniai asmenys negalėtų nukopijuoti jūsų radijo ryšio signalo. Patikrintas ir sertifikuotas Rūro universiteto Bochume saugos ekspertų ir nepriklausomų bandymų įstaigų.

 


Visos „BiSecur“ pavaros, imtuvai ir valdymo elementai puikiai suderinami tarpusavyje. Taigi, vieno mygtuko paspaudimu ant rankinio siųstuvo arba radijo ryšio jungiklio galite lengvai valdyti garažo ir įvažiavimo vartus, namo durų spynas, durų pavaras ar kitus prietaisus su „BiSecur“ imtuvais. Standartinė HCP sąsaja kiekvienoje „Hörmann“ pavaroje suteikia dar daugiau galimybių. Tokiu būdu galima lengvai sujungti visas „Hörmann“ garažų ir įvažiavimo vartų pavaras su išorinėmis „Smart Home“ sistemomis

 


Jums nebereikės blogu oru eiti į kiemą pasižiūrėti, ar jūsų vartai uždaryti. Spustelėję mygtuką, pagal LED spalvą rankiniame siųstuve HS 5 BS arba vidiniame jungiklyje FIT 5 BS matysite, kokia vartų padėtis.  Jei reikės, dar kartą paspaudę mygtuką * vartus uždarysite. Patogiau ir saugiau valdomų vartų nerasite.

*  jei valdoma nematant vartų, reikia papildomo šviesos barjero

 


Tiesiog naudokite išmanųjį telefoną kaip rankinį siųstuvą. Naudodamiesi naująja „Hörmann“ programėle „BlueSecur“ galite itin patogiai valdyti garažo vartus arba namo duris per „Bluetooth“**. Kitus naudotojo leidimus*** galite visam laikui arba laikinai perduoti šeimos narių išmaniesiems telefonams. Taigi, kiekvienas šeimos narys visada turės galimybę atidaryti vartus arba duris.

** kartu su vidiniu / išoriniu „Hörmann“ imtuvu „Bluetooth“ *** „AppStore“ arba „Google Play“ parduotuvėse gali tekti įsigyti papildomai (pirkimas per programėlę)

 


"Hörmann“ automatinius garažo vartus įsilaužėliams įveikti sunku: jei vartai uždaryti, atitraukimo saugiklis užsifiksuoja automatiškai kreipiamojo bėgelio atramoje. Vartai iš karto patikimai užrakinami ir apsaugomi nuo išlaužimo. Šis užraktas veikia visiškai mechaniškai ir priešingai nei konkurentų pavaros veikia ir nebetiekiant elektros srovės.

 


Patikima išjungimo automatika saugiai stabdo vartus, jei atsiranda netikėta kliūtis. Dar didesnei apsaugai ir saugai užtikrinti rekomenduojame įmontuoti be kontakto veikiantį šviesos barjerą.
Dėl švelnaus įsibėgėjimo ir sustabdymo jūsų vartai atsidaro ir užsidaro be staigių judesių ir tyliai. Paleidimo ir sustabdymo fazes savo garažo vartams galite nustatyti individualiai. Taip tausojami jūsų garažo vartai ir jūs galite jais ilgiau džiaugtis.

 


Su pavara „SupraMatic“ ir savo „Hörmann“ segmentiniais garažo vartais jūs važiuosite greičiau ir patikimiau. Maksimalus 25 cm/s atidarymo greitis užtikrins saugumą ir nesukels streso važiuojant pro dažnai naudojamus garažo įvažiavimus. Palyginkite pavaros „SupraMatic“ atidarymo greitį su standartinėmis pavaromis.

 


Hörmann“ garažo vartų pavaros optimaliai pritaikytos „Hörmann“ segmentiniams garažo vartams, patikrintos ir sertifikuotos nepriklausomuose bandymų institutuose pagal TTZ direktyvas „Garažo vartų apsauga nuo įsilaužimo“.

Pavaros